• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Proč bych si měl pořídit fotovoltaiku na rodinný dům ?

Úspora nákladů na energii: Po instalaci fotovoltaického systému se budete moci spoléhat na vlastní zdroj elektřiny a snížíte své náklady na energii. Pokud váš systém produkuje více energie, než co spotřebujete, můžete prodávat nadbytečnou energii zpět do sítě a snížit tím své měsíční účty.

Snížení emisí uhlíku: Fotovoltaické panely jsou čistým zdrojem energie, který neprodukuje emise uhlíku a jiných škodlivých látek, které způsobují znečištění ovzduší a klimatickou změnu.

Zvýšení hodnoty nemovitosti: Instalace fotovoltaického systému může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti, protože potenciální kupci budou mít zájem o nízké náklady na energii a čistý zdroj energie.

Snížení závislosti na fosilních palivech: S vlastním zdrojem energie z fotovoltaiky se můžete spoléhat méně na fosilní paliva a snížit tak svou závislost na nejistých a nestabilních trzích s energiemi.

Investice do budoucnosti: Investice do fotovoltaického systému je dlouhodobá investice do budoucnosti, která vám může ušetřit peníze v dlouhodobém horizontu a přispět k udržitelnějšímu světu.

Je však třeba mít na paměti, že návratnost investice do fotovoltaiky se může lišit v závislosti na místních podmínkách, jako jsou klimatické podmínky, velikost systému a ceny energie v dané lokalitě.

Další aktuality

Školení – montáž FVE na bytové domy

V prosinci se naši hlavní technici zůčastnili školení na problematiku montáže fotovoltaických elektráren, především na bytové domy. Stručný obsah: Princip sdílení v bytovém domě registrace

Zasněžená instalace FVE

Včera jsme instalovali FVE pro ohřev TUV. Zákazník si za námi prvotně dojel až do kanceláře, kde jsme probrali administrativní záležitosti a poté jel obchodně-technický

Sunus na Pohodě v pohodě

Celý náš Sunus tým se opět sešel, bylo to intenzivní a skvělé. Společně jsme probrali jak se nám za celý rok dařilo, co se povedlo,

Fotovoltaická elektrárna již od 150 000 Kč

Ano, je to tak.  Fotovoltaickou elektrárnu můžete mít již za 150 000 Kč!                                         A my Vám ji nainstalujeme ZDARMA.     Nabídka platí pouze

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.