• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Vzdálená správa a monitoring

I NA DOVOLENÉ BUDETE MÍT STÁLE PŘEHLED

SYSTÉM VZDÁLENÉ SPRÁVY A MONITORING

Blíží se čas dovolených a tak mnoho našich klientů využije přednosti námi instalovaných střídačů značky GoodWe. Tyto střídače umožňují, prostřednictvím SEMS portálu, sledovat informace o nainstalované fotovoltaické elektrárně. Do monitorovacího portálu je možné se přihlásit buď z počítače nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Tato možnost šetří našim klientům čas i peníze, protože jsou schopni z jakéhokoliv místa na světě rychle detekovat případné výpadky.

Vzdálený přístup také umožňuje klientům i našim technikům mít aktuálních přehled o systému a v případě potřeby provést nutná opatření k přenastavení výkonu.

Pomocí aplikace je možné také sledovat stav baterie a míru jejího nabití, aby naši klienti byli připraveni na časové okno, kdy fotovoltaický systém nebude vyrábět vůbec nebo jen velmi málo a mohli tak lépe optimalizovat vlastní spotřebu.

V současné době máme právě pro Vás připravenou mimořádnou letní nabídku, kdy k instalované fotovoltaické elektrárně dáváme baterie zcela zdarma.

Přejeme Vám krásné letní dny

Tým Sunus

   

Další aktuality

Letní trhák

Zaujal Vás LETNÍ TRHÁK – ta nejzajímavější nabídka roku? Zajímá Vás více? Volejte na 725 017 028. Nebo pište na slegl@sunus.cz Jsme tu pro vás!

Průzkum spokojenosti

V květnu jsme provedli průzkum spokojenosti našich klientů, kterým jsme instalovali fotovoltaickou elektrárnu na ohřev vody. Výsledek průzkumu byl příjemný. Všem klientům FVE funguje bez

Kaskáda tepelných čerpadel

Za zmínku určitě stojí naše realizace na konci května, kdy jsme instalovali kaskádu ze dvou tepelných čerpadel Viessmann 100S A16 do jednoho topného systému. Touto

Veletrh Intersolar

Protože se snažíme neustále držet krok s novými trendy na trhu solárních řešení, vyrazila společnost Sunus na veletrh Intersolar Europe konaný v Mnichově. Na tomto

Nechte vše na nás - poradíme, vysvětlíme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.