• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Fotovoltaická elektrárna

Připojíme vaši domácnost ke slunci

Vítejte na našich stránkách, kde Vám nabízíme připojení Vaši domácnosti ke slunci. Fotovoltaická elektrárna na Vašem domě může být efektivním způsobem, jak snížit své měsíční a roční náklady na energie o desítky tisíc korun a současně se podílet na ochraně životního prostředí.

Energeticky efektivní a bezúdržbové

Energeticky efektivní a bezúdržbové

Naše fotovoltaické elektrárny jsou navrženy tak, aby byly energeticky efektivní a bezúdržbové. Využívají moderní technologie a nejnovější solární panely renomované firmy Viessmann, aby byla zajištěna co nejvyšší účinnost a výkon.

Zkušené týmy techniků

Zkušené týmy techniků

Naše zkušené týmy techniků zajistí rychlou a spolehlivou instalaci fotovoltaické elektrárny na klíč. Celý proces vedeme tak, aby jste měli jistotu, že vše proběhne jak má.

Snížení měsíčních nákladů

Snížení měsíčních nákladů

Instalace solárních panelů na Vašem domě Vám umožní snížit Vaše měsíční náklady na energii.

Rozsáhlé využití

Rozsáhlé využití

Energii ze slunce můžete využívat k napájení Vaší domácnosti , nabíjení baterií, ohřevu vody a zbytkovou energii můžete třeba prodávat do sítě, což může vést k úsporám a dokonce k výdělkům na energiích. Navíc pomáháte chránit naše životní prostředí tím, že snižujete Vaši závislost na fosilních palivech.

Poskytování informací

Poskytování informací

Naše týmy techniků jsou k dispozici pro poskytnutí dalších informací a odpovědí na Vaše otázky. Kontaktujte nás a získejte svou vlastní fotovoltaickou elektrárnu na Vašem domě.

Celorepubliková působnost

Celorepubliková působnost

Nehledíme na vzdálenost, máme především instalace fotovoltaiky v Plzni, ale také instalujeme fotovoltaiky po celé republice. Využití Solární elektrárny máte celý rok, tak nečekejte a ozvěte se nám.

Panel

Solární panely od firmy Viessmann zajistí jistotu, kterou hledáte.

KVALITNÍ VÝROBKY: Všechny výrobky firmy Viessmann jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což zaručuje dlouhou životnost a nízké provozní náklady.

INOVACE: Firma Viessmann je známá svými inovativními řešeními v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Shingled PERC (Passivated Emitter and Rear Cell) je moderní technologie v oblasti výroby solárních panelů. Tato technologie kombinuje výhody dvou jiných metod výroby panelů – shingled a PERC.

Výsledkem je moderní a výkonný solární panel s vysokou účinností a dlouhou životností. Technologie se stává stále populárnější v oblasti výroby solárních panelů, protože umožňuje výrobu vysokovýkonných panelů s minimálním množstvím ztrát výkonu.

KONTROLA KVALITY – MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST

Solární panely se skládají monokrystalických křemíkových článků. Už při výrobě se dbá na precizní postupy s nejmenšími odchylkami. Dodatečné třídění a kontrola článků zaručuje vysoký výkon i při nízkých hodnotách osvitu, například během silné oblačnosti nebo za soumraku.

ANTIREFLEXNÍ POVLAK – NEJVYŠŠÍ SOLÁRNÍ VÝTĚŽKY

S kvalitou krycího skla stojí a padá výkonnost fotovoltaického panelu.
Viessmann využívá mimořádně propustné sklo pro konstantně vysoké výtěžky. Nízký obsah železa a antireflexní povlak zajistí maximální výrobu i za nepříznivých podmínek.

Pro Vás to znamená jistotu kvality a dlouhé záruky, kterou poskytuje i výrobce.

Záruka 25 let na výkon

Záruka 15 let na produkt

Značka Viessmann

Mechanická odolnost

Výroba i pod mrakem

Ultra lehké

Až o 1/3 vyšší produkce oproti obyčejným panelům

Střídač

Střídač/měnič firmy GoodWe je spolehlivý pomocník pro využití energie ze solárních panelů.

Na trhu je již řadu let, takže se jedná o ověřeného dodavatele, jehož výrobky se instalují po celém světě. Za nás, se jedná o jeden z nejlepší střídač pro solární elektrárny.

Mezi jeho hlavní přednosti patří nízká hlučnost, 100% asymetrie, možnost ostrovního provozu.

Vyčnívá z řad frekvenčních měničů svou optimalizací pro spotřebu domu.

Nabízí až 150% výkonu na vstupu DC a maximální účinností 98,2% což výrazně zvyšuje denní energetický výkon při různých podmínkách slunečního záření. Díky maximálnímu vstupnímu proudu DC 16A a kompatibilitě s vysokovýkonnými moduly Viessmann dokáže generovat více energie a snižovat množství elektřiny, kterou je třeba nakoupit z distribuční sítě tak, aby se přizpůsobil vašim potřebám.

Pro zařízení pracující mnoho let je žádoucí, aby byly v podstatě co nejjednodušší, proto nenajdete na většině těchto střídačů žádný zbytečný Display, který obvykle bývá náchylnější k poškození či ztrátě funkčnosti. Oceníte i to, že je maximálně tichý. Robustní hliníková žebra zajistí dostatečné chlazení i v ty nejslunnější dny a zároveň tedy není žádný hluk z ventilátorů, které taktéž představují potenciální riziko poškození.

Nejprodávanější značka hybridních střídačů v ČR

Vyvíjen speciálně pro český a slovenský trh

Dálkový monitoring elektrárny

Tichý provoz

Vysoká kompatibilita

100% asymetrie

Baterie

Pylontech je společnost založená v roce 2009, která se specializuje na vývoj a výrobu lithium-iontových baterií pro skladování energie. Společnost je známá svými výkonnými bateriemi, které najdou využití jak v průmyslových, tak v domácích aplikacích.

U nás dostanete nejnovější řadu baterií Pylontech. Jsou stohovatelné takže si můžete vybrat variantu právě pro Vás s kapacitou od 7,1 kWh do 24.86 kWh

Společnost má celosvětovou působnost a její baterie jsou využívány ve více než 100 zemích světa. Pylontech je také známý svým důrazem na výzkum a vývoj, a věnuje významné prostředky na zlepšení svých technologií a výrobních procesů.

Celkově lze říci, že Pylontech je respektovanou společností v oblasti bateriových technologií a je považována za jednoho z nejvýznamnějších hráčů na trhu pro skladování energie.

Tichý provoz

Snadná manipulace

Libovolné sestavení baterií

Záruka 10 let na kapacitu

Kapacita 7,1 – 24,86 kWh

Získejte dotaci na svůj zelený projekt a ušetřete tisíce bez běhání po úřadech! Pomůžeme Vám.

Využijte této skvělé nabídky a čerpejte dotaci ve výši až 160 000 Kč.

Jsme si vědomi stresu, který může být spojen s obíháním úřadů a vyřizováním papírování. Proto Vám nabízíme vyřízení celého procesu.

Jaké jsou podmínky pro získání dotace?  

Reference

Co říkají naši zákazníci

Naši partneři

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Nechte vše na nás - poradíme, vysvětlíme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.