• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Podlahové topení

Značka Viessmann

Zvýší komfort bydlení

Energeticky úsporné

Regulace dle potřeby

Dlouhá životnost

Podlahové vytápění Viessmann

Produktová řada Viessmann Vitoset nabízí příslušenství pro vše, co se týká topného systému – to zahrnuje také řadu různých podlahových topných systémů (nopkový, sponkovací a sanační).

 

Snadná instalace, úspora energie, bezpečná, pohodlná a vše od jednoho dodavatele

Podlahové vytápění Vitoset je hospodárné a energeticky úsporné s vysokou úrovní komfortu, funkční spolehlivostí a dlouhou životností. To zaručuje trvale vysoký standard kvality jednotlivých komponent a celkového systému. Systémové prvky podlahového vytápění Vitoset jsou optimálně sladěny a umožňují bezpečnou a časově nenáročnou instalaci.

Díky velké teplosměnné předávací ploše lze podlahové vytápění provozovat při velmi nízkých teplotách ve spojení s kondenzačními kotli, tepelnými čerpadly atd.

 

Regulační technika pro podlahové vytápění

Použití regulátorů v jednotlivých místnostech umožňuje efektivní využití bez energie podle aktuální potřeby. Nové regulační prvky Vitoset těmto požadavkům vyhovují a jsou optimálně přizpůsobené podlahovému vytápění Vitoset.

Regulační technika byla speciálně vyvinutá pro kombinaci tepelného čerpadla s podlahovým vytápěním a možností využití tepelnéh o čerpadla nejen na vytápění, ale i na chlazení. Tento druh vytápění a chlazení obytných prostor v bytové výstavbě se využívá stále častěji.

Získejte dotaci na svůj zelený projekt a ušetřete tisíce bez běhání po úřadech! Pomůžeme Vám.

Využijte této skvělé nabídky a čerpejte dotaci ve výši až 160 000 Kč.

Jsme si vědomi stresu, který může být spojen s obíháním úřadů a vyřizováním papírování. Proto Vám nabízíme vyřízení celého procesu.

Jaké jsou podmínky pro získání dotace?  

Reference

Co říkají naši zákazníci

Naši partneři

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nechte vše na nás - poradíme, vysvětlíme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.