• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

BayWa r.e. alpine hut event

Ve středu 19.6.2024 se naše společnost Sunus s.r.o. zúčastnila akce konané naším obchodním partnerem společností BayWa r.e.
Večerní akce konaná v srdci Bavorska na krásném mnichovském místě „von Alm das Beste“ nesla název BayWa r.e. alpine hut event.
Na toto setkání bylo pozváno 500 lidí z 11 evropských zemí a Sunus byla jedna ze dvou společností, které byly z ČR pozvány.
Celá večerní akce se nesla v přátelském a příjemném duchu doprovázena hudbou, rautem s bavorskými specialitami a nápoji.
Jedním z bodů celého večera bylo promítání evropského šampionátu ve fotbale na velkoplošné obrazovce. Tato událost stmelila mnoho uchazečů a byly navázány rozhovory lidí z různých zemí Evropy.
Jsme velice potěšení, že jsme se mohli této krásné akce zúčastnit a upevnit tak vztahy s našimi obchodními partnery a držet krok s novými trendy a produkty týkající se odvětví solární energie, tak abychom mohli našim klientům poskytovat nejmodernější řešení týkající se našich produktů.
Červen
2024

Další aktuality

Vzdálená správa a monitoring

I NA DOVOLENÉ BUDETE MÍT STÁLE PŘEHLED SYSTÉM VZDÁLENÉ SPRÁVY A MONITORING Blíží se čas dovolených a tak mnoho našich klientů využije přednosti námi instalovaných

Letní trhák

Zaujal Vás LETNÍ TRHÁK – ta nejzajímavější nabídka roku? Zajímá Vás více? Volejte na 725 017 028. Nebo pište na slegl@sunus.cz Jsme tu pro vás!

Průzkum spokojenosti

V květnu jsme provedli průzkum spokojenosti našich klientů, kterým jsme instalovali fotovoltaickou elektrárnu na ohřev vody. Výsledek průzkumu byl příjemný. Všem klientům FVE funguje bez

Kaskáda tepelných čerpadel

Za zmínku určitě stojí naše realizace na konci května, kdy jsme instalovali kaskádu ze dvou tepelných čerpadel Viessmann 100S A16 do jednoho topného systému. Touto

Nechte vše na nás - poradíme, vysvětlíme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.