• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“

Proč Monokrystalické křemíkové články PERC (Passivated Emitter and Rear Contact) typu „shingled“?

Jsou moderní inovativní technologií fotovoltaických článků, které přináší několik výhod.

Vysoká účinnost: Monokrystalické křemíkové články PERC mají vysokou výkonovou účinnost, což znamená, že dokážou produkovat vysoký výkon na malé ploše. Díky této vysoké účinnosti jsou vhodné pro použití na střechách rodinných domů, kde je omezená plocha pro instalaci panelů.

Větší výkon: Technologie „shingled“ umožňuje umístění článků blíže k sobě, což vede k větší hustotě výkonu. To znamená, že monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ mají větší výkon než běžné monokrystalické články.

Vyšší odolnost: Technologie „shingled“ umožňuje spojení článků bez použití kovových drátů, což zvyšuje odolnost panelu vůči vnějším vlivům. Takový panel má nižší pravděpodobnost poškození při namáhání např. vlivem sněhu a větru.

Větší životnost: Monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ mají také větší životnost díky zlepšenému ochlazování. To znamená, že teplo vyrobené během výroby energie je snadněji odváděno a články se tak lépe uchovávají a nedochází k jejich zhoršení při vyšších teplotách.

Estetický design: Monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ mají elegantní design díky absence kovových drátů, což zlepšuje celkový vzhled fotovoltaického panelu.

Vzhledem k těmto výhodám jsou monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ stále častěji používány v průmyslových i domácích aplikacích.

Další aktuality

Školení – montáž FVE na bytové domy

V prosinci se naši hlavní technici zůčastnili školení na problematiku montáže fotovoltaických elektráren, především na bytové domy. Stručný obsah: Princip sdílení v bytovém domě registrace

Zasněžená instalace FVE

Včera jsme instalovali FVE pro ohřev TUV. Zákazník si za námi prvotně dojel až do kanceláře, kde jsme probrali administrativní záležitosti a poté jel obchodně-technický

Sunus na Pohodě v pohodě

Celý náš Sunus tým se opět sešel, bylo to intenzivní a skvělé. Společně jsme probrali jak se nám za celý rok dařilo, co se povedlo,

Fotovoltaická elektrárna již od 150 000 Kč

Ano, je to tak.  Fotovoltaickou elektrárnu můžete mít již za 150 000 Kč!                                         A my Vám ji nainstalujeme ZDARMA.     Nabídka platí pouze

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.