• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“

Proč Monokrystalické křemíkové články PERC (Passivated Emitter and Rear Contact) typu „shingled“?

Jsou moderní inovativní technologií fotovoltaických článků, které přináší několik výhod.

Vysoká účinnost: Monokrystalické křemíkové články PERC mají vysokou výkonovou účinnost, což znamená, že dokážou produkovat vysoký výkon na malé ploše. Díky této vysoké účinnosti jsou vhodné pro použití na střechách rodinných domů, kde je omezená plocha pro instalaci panelů.

Větší výkon: Technologie „shingled“ umožňuje umístění článků blíže k sobě, což vede k větší hustotě výkonu. To znamená, že monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ mají větší výkon než běžné monokrystalické články.

Vyšší odolnost: Technologie „shingled“ umožňuje spojení článků bez použití kovových drátů, což zvyšuje odolnost panelu vůči vnějším vlivům. Takový panel má nižší pravděpodobnost poškození při namáhání např. vlivem sněhu a větru.

Větší životnost: Monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ mají také větší životnost díky zlepšenému ochlazování. To znamená, že teplo vyrobené během výroby energie je snadněji odváděno a články se tak lépe uchovávají a nedochází k jejich zhoršení při vyšších teplotách.

Estetický design: Monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ mají elegantní design díky absence kovových drátů, což zlepšuje celkový vzhled fotovoltaického panelu.

Vzhledem k těmto výhodám jsou monokrystalické křemíkové články PERC typu „shingled“ stále častěji používány v průmyslových i domácích aplikacích.

Další aktuality

Vzdálená správa a monitoring

I NA DOVOLENÉ BUDETE MÍT STÁLE PŘEHLED SYSTÉM VZDÁLENÉ SPRÁVY A MONITORING Blíží se čas dovolených a tak mnoho našich klientů využije přednosti námi instalovaných

Letní trhák

Zaujal Vás LETNÍ TRHÁK – ta nejzajímavější nabídka roku? Zajímá Vás více? Volejte na 725 017 028. Nebo pište na slegl@sunus.cz Jsme tu pro vás!

Průzkum spokojenosti

V květnu jsme provedli průzkum spokojenosti našich klientů, kterým jsme instalovali fotovoltaickou elektrárnu na ohřev vody. Výsledek průzkumu byl příjemný. Všem klientům FVE funguje bez

Kaskáda tepelných čerpadel

Za zmínku určitě stojí naše realizace na konci května, kdy jsme instalovali kaskádu ze dvou tepelných čerpadel Viessmann 100S A16 do jednoho topného systému. Touto

Nechte vše na nás - poradíme, vysvětlíme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.