• Pro firmy
  • O nás
  • Reference
  • Realizace
  • Dotace
  • Aktuality
  • Kontakty

Konference v UAE

V říjnu jsme se zúčastnili konference o obnovitelných zdrojích v Rás al-Chajma, což je hlavní město jednoho ze sedmi Spojených arabských emirátů (UAE).

Jednalo se o navázání možné spolupráce mezi českými a arabskými firmami v oblasti fotovoltaických systémů. Program byl nabitý.

První dny byla konference, na které přednášel o firmě Sunus její jednatel, po té jsme se v průběhu několika dní účastnili několika setkání s místními podnikateli. Na těchto setkáních jsme diskutovali možnosti naší spolupráce v oblasti solární technologie.

Celou akci podpořila nejen místní Obchodní a hospodářská komora R.A.K. Chamber, ale také pan velvyslanec ČR v UAE Jiří Slavík.

Příjemným překvapením pro všechny zúčastněné byla osobní účast šejka Sauda bin Saqr Al Qasima na závěrečném galavečeru, kterým byla konference ukončena.

 

Říjen 2021

Tým Sunus

Další aktuality

Vzdálená správa a monitoring

I NA DOVOLENÉ BUDETE MÍT STÁLE PŘEHLED SYSTÉM VZDÁLENÉ SPRÁVY A MONITORING Blíží se čas dovolených a tak mnoho našich klientů využije přednosti námi instalovaných

Letní trhák

Zaujal Vás LETNÍ TRHÁK – ta nejzajímavější nabídka roku? Zajímá Vás více? Volejte na 725 017 028. Nebo pište na slegl@sunus.cz Jsme tu pro vás!

Průzkum spokojenosti

V květnu jsme provedli průzkum spokojenosti našich klientů, kterým jsme instalovali fotovoltaickou elektrárnu na ohřev vody. Výsledek průzkumu byl příjemný. Všem klientům FVE funguje bez

Kaskáda tepelných čerpadel

Za zmínku určitě stojí naše realizace na konci května, kdy jsme instalovali kaskádu ze dvou tepelných čerpadel Viessmann 100S A16 do jednoho topného systému. Touto

Nechte vše na nás - poradíme, vysvětlíme

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.