Služby

Podlahová topení

Obrázky

Podlahové vytápění Viessmann

Produktová řada Viessmann Vitoset nabízí příslušenství pro vše, co se týká topného systému – to zahrnuje také řadu různých podlahových topných systémů (nopkový, sponkovací a sanační).

Snadná instalace, úspora energie, bezpečná, pohodlná a vše od jednoho dodavatele

Podlahové vytápění Vitoset je hospodárné a energeticky úsporné s vysokou úrovní komfortu, funkční spolehlivostí a dlouhou životností. To zaručuje trvale vysoký standard kvality jednotlivých komponent a celkového systému. Systémové prvky podlahového vytápění Vitoset jsou optimálně sladěny a umožňují bezpečnou a časově nenáročnou instalaci.

Díky velké teplosměnné předávací ploše lze podlahové vytápění provozovat při velmi nízkých teplotách ve spojení s kondenzačními kotli, tepelnými čerpadly atd.

Obrázky

Regulační technika pro podlahové vytápění

Použití regulátorů v jednotlivých místnostech umožňuje efektivní využití bez energie podle aktuální potřeby. Nové regulační prvky Vitoset těmto požadavkům vyhovují a jsou optimálně přizpůsobené podlahovému vytápění Vitoset.

Regulační technika byla speciálně vyvinutá pro kombinaci tepelného čerpadla s podlahovým vytápěním a možností využití tepelnéh o čerpadla nejen na vytápění, ale i na chlazení. Tento druh vytápění a chlazení obytných prostor v bytové výstavbě se využívá stále častěji.

Podlahová topení

Je mnoho důvodů, proč si pořídit podlahové topení. Předně je třeba zdůraznit, že se jedná o velmi hospodárné a také energeticky úsporné řešení, které bezpochyby ocení každý majitel nemovitosti. Jeho instalace není náročná a rovněž není problém se obávat i o bezpečnost provozu.

Objednat si můžete podlahové topení v Plzni, které zaručí vysoký standard kvality všech jednotlivých komponentů a tudíž i dlouhou životnost se značnou úsporou. Nízké venkovní teploty již neovlivní váš pohyb po podlaze, navíc lze podlahové vytápění provozovat ve spojení s kondenzačními kotli nebo tepelnými čerpadly.