Služby

Klimatizace

Obrázky

VITOCLIMA 200-S

Cenově zajímavé řešení s vysokou kvalitou zpracování a výraznou účinností. Splitové klimatizační jednotky Viessmann Vitoclima 200-S řady High Seasonal splňují kritéria evropské směrnice ErP.

Vysoká účinnost za každého počasí

Společnost Viessmann uvádí na trh nové splitové klimatizační jednotky Vitoclima 200-S řady High Seasonal, které představují nástupnickou řadu splitových klimatizací splňující kritéria evropské směrnice ErP.

Kritéria ErP jsou zaměřena na co nejnižší spotřebu energie.

Technologie stejnosměrného invertoru

Vyrobní řada Vitoclima 200-S High Seasonal využívá technologii stejnosměrného invertoru, která je založena na modulaci výkonu kompresoru podle převažujících potřeb. Klimatizace díky tomu pracuje podle vašich požadavků. Vitoclima 200-S High Seasonal funguje efektivněji při částečné zátěži. Vysoká hodnota SCOP/SEER snižuje provozní náklady.

Režim pro komfortní spánek

Noční režim (Sleep mode) zajišťuje pohodlný spánek uživatele. V režimu chlazení (Cool) či vysoušení (Dry) se noční režim spouští po jedné hodině, kdy se nastavená teplota zvýší o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení zvýší o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

V režimu vytápění (Heat) se noční režim spustí po jedné hodině, kdy se nastavená teplota sníží o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nasta vení sníží o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

Obrázky

Komfortní klimatizace

Výrobní řada Vitoclima 200-S High Seasonal je vybavena speciálním senzorem, který udržuje teplotu v interiéru, a zajišťuje tak příjemné klima v místnosti.

Funkce automatického čištění

Po vypnutí profoukne ventilátor vzduch směrem do vnitřní jednotky, takže zůstane stále suchá a čistá.

Chladivo R32

Chladivo R32 vykazuje výrazně nižší hodnotu GWP (potenciál globálního oteplování) v porovnání s chladivem R410 a je příznivější pro životní prostředí. U tohoto typu chladiva je potřeba menší plnicí množství v porovnání s R410 a také efektivněji přenáší teplo.

Wi-Fi modul

Klimatizace má v sobě integrovaný modul pro připojení do Wi-Fi sítě. Zařízení je tak možné ovládat dálkově pomocí aplikace na chytrých zařízeních.

Využijte těchto výhod:

 • Vitoclima 200-S vám zajistí pohodlný a zdravý spánek – pomocí změny teplotního nastavení na hodnoty prospěšné lidskému zdraví.
 • Automatická oscilace ve dvou osách – nahoru/dolů, vpravo/vlevo.
 • Komfortní a účinné vytápění s rozmrazováním pouze tehdy, když je skutečně nutné.
 • Minimální spotřeba v pohotovostním režimu.
 • Speciální dálkové ovládání umožňuje komfortní klimatizování vzduchu v místnosti.
 • Funkce Auto clean: Po vypnutí jednotky fouká příčně orientovaný ventilátor vzduch do nitra vnitřní jednotky, aby zůstala suchá a čistá.
 • Snímatelný a omyvatelný kryt.
 • Rovnoměrná cirkulace vzduchu díky velkému úhlu lamel.
 • Omyvatelný filtr.
 • Funkce Turbo umožňuje rychlejší dosažení nastavené teploty.
 • Možnost udržení pokojové teploty na stabilní hodnotě 8 °C a zamezení vychladnutí bytu v době, kdy nikdo není doma, nebo během delší nepřítomnosti v zimním období.
 • Wi-Fi modul pro ovládání na dálku pomocí chytrého zařízení.

Klimatizace v každém ročním období

Již dávno neplatí, že klimatizace se používají pouze v letních dnech pro ochlazení vzduchu. Vysoce kvalitní klimatizace v Brně nabízí větší komfort, který ocení spotřebitel v každém ročním období.

Montáž klimatizací v Brně provádí profesionální tým, který dodá nejmodernější technologii i s ovládáním přes Wi-Fi. Komfortní klimatizační jednotky si můžete objednat také u specialistů, kteří provádí instalaci této klimatizace v Olomouci. Stranou nezůstávají ani montáže klimatizace v Plzni, které opět nabízí rychlé řešení nejen do domácností, ale rovněž i na pracoviště.

Moderní klimatizace v Brně jsou pro uživatele velkým přínosem, jelikož poskytnou bezproblémové používání.