Služby

Čističky vzduchu

Obrázky

Vytvořte si doma klima podobné přírodnímu prostředí

Technologie OxyFrisch+ – systém pětistupňové filtrace vzduchu ve spojení s dodatečným fotokatalytickým filtrem zajišťuje odstranění těkavých organických látek.

 • 4 filtry:
  • Předfiltr – první fáze, kdy je ovzduší zbaveno prachu, alergenů, vlasů a chlupů.
  • HEPA fi ltr (H13) – zásadní fi ltrace vzduchu od prachu včetně drobných prachových částic, alergenů, plísňových spor, kouře.
  • Filtr s aktivním uhlím – eliminace formaldehydu, benzenu, škodlivých plynů a veškerého nežádoucího zápachu.
  • Fotokatalytický fi ltr s oxidem titaničitým (TiO 2 ) – cestou fotokatalýzy se rozkládají nejrůznější organické nečistoty, těkavé organické látky (TOL) a také nepříjemný zápach.
 • UV lampa – biologické čištění vzduchu, eliminace virů, bakterií, mikrobů.
 • Ionizátor – generuje záporné ionty, upravuje bilanci iontů v ovzduší, a tím příznivě ovlivňuje naladění člověka a vytváří klima podobné tomu, jaké znáte z přírody, např. v lese nebo u moře.
Obrázky

AIRHOME 15-OP

Elegantní a efektivní řešení pro zlepšení kvality ovzduší v místnostech. Čerstvý vzduch, to je poklad! Nadechněte se z plných plic díky čističce vzduchu Airhome 15-OP.

Kvalita ovzduší přímo ovlivňuje naše zdraví a dobrou náladu. Bohužel vzduch, který dýcháme, když opustíme náš domov, má čím dál horší kvalitu. Znečištění a smog mají nepříznivý vliv na naše zdraví a představují jednu z příčin alergií a onemocnění dýchací soustavy. Vystaven je jim především mladý organismus dětí. Naštěstí máte možnost ovlivnit, jaký vzduch dýcháte u sebe doma. Nyní si můžete díky čističce vzduchu doma užít podobné klima jako v lese nebo u moře, protože jedinečná technologie OxyFrish vyčistí vzduch až z 99,98 %.

Čistička vzduchu Airhome 15-OP se ideálně osvědčí v místnostech o ploše do 40 m 2 . Z mnoha předností výrobku můžeme vyjmenovat šestistupňový filtrační systém, který díky použití fotokatalytického filtru umožňuje účinně eliminovat nejen prach a alergeny, ale také kouř a zápach. Tento model je vybaven funkcemi AUTO a SILENT, jež snižují rychlost ventilátoru, a tím zajišťují tišší chod zařízení. Čistička vzduchu je vybavena chytrým systémem čidel, které informují o úrovni znečištění ovzduší v místnosti i o tom, kdy je třeba vyměnit filtry.